Global AI Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition. 75 зустріч групи.СУПЕР Важлива новина! В четвер 7 березня в 18:30 в тімсі відбудеться "Global AI Bootcamp 2024. Odesa, Ukraine edition" або 75 зустріч нашої групи! Будуть мега доповіді та, як завжди спілкування на афтерпаті!

Чекаємо на вас! Детальний опис івента нижче.

Посилання на ІВЕНТ.

Друзі, всі доповіді будуть українською мовою!

1) 

LLM solutions with Azure AI Studio. 

Побудова LLM застосунків за допомогою Azure AI Studio.

Олександр Краковецький - CEO DevRain, Ph.D., Архітектор програмного забезпечення, має нагороди Microsoft Regional Director та Microsoft Artificial Intelligence Most Valuable Professional, "The Best Professional in Software Architecture" на Ukrainian IT Awards. Співзасновник та технічний керівник соціального стартапу ДонорUA - автоматизованої системи пошуку та управління донорами крові.

Дослідіть основи Azure AI Studio на нашому майбутньому вебінарі, який розроблений для тих хто прагне зануритися в світ штучного інтелекту з Microsoft Azure. Цу буде практичний огляд інтерфейсу, функцій та інструментів Azure AI Studio, дозволяючий учасникам ефективно використовувати платформу для розробки, навчання та розгортання моделей AI. Ви отримаєте уявлення про використання можливостей AI Azure для реальних застосунків, з боку попередньої обробки даних та оцінки моделі.

2) 

Consuming the power of accelerators to spin-up the AI assistant in Azure.

Користуємось потужністю акселератора від Microsoft для створення AI асистенту в Azure. 

Антон Відіщев Lead architect in Capgemini Engineering. He has over 20 years of experience in software development, mostly specializing in Microsoft technologies and Azure. Lately he is one of the drivers of applying GenAI in Enterprise projects. He is also a passionate conference speaker and one of the organizers of Odesa .NET Community.

Навколо всього хайпу про GenAI найпопулярнішим типом задач є створення ШІ асистенту, який вивчає документацію компанії, та починає давати відповіді базуючись на інформації із документів. Багато компаній створюють майже однакові архітектури та імплементують застосунки, витрачаючи на це багато часу. Однак, замість цього можна використати Chat with your data accelerator від Microsoft - що дозволить зекономити багато часу, та швидко отримати ШІ асистента, повністю налаштованого під ваші потреби. Під час цієї сесії ми розберемося, як це робити.

3)

Learning Azure Open AI: Resources, guidelines and access to Azure OpenAI

Вивчаємо Azure Open AI: Ресурси, гайди та як отримати доступ для ознайомлення. 

Станіслав Лебеденко

Це будуть 15 хвилин під кінець івенту, де ви дізнаєтесь про навчальні ресурси та, як отримати тимчасовий доступ до ресурсів в Ажурі. Також ви дізнаєтесь більше про Global AI коммюніті яке є спонсором івенту та мітапу.

Комментариев нет:

Отправить комментарий