Сорок девятая встреча Microsoft .NET User Group Одесса

14 октября 2017  года в 12:00 состоится  сорок девятая встреча Microsoft .NET User Group Одесса!

Адрес мероприятия: Одесса, улица Еврейская 3, Компьютерная Академия "Шаг", 3-й этаж, Конференц-зал №300

Организаторы:
Компьютерная Академия "Шаг" (http://itstep.org), Одесская (http://www.usergroup.od.ua) .NET User Group

Спонсоры мероприятия, которые подготовили для участников приятные сюрпризы:  HYS Enterprise (http://www.hys-enterprise.com), Provectus (http://provectus.com), DataArt (http://www.dataart.com.ua), Sigma Software(http://sigma.software), Lohika (http://lohika.com.ua)

Программа мероприятия:

О докладчике: 


Евгений Полоничко, 


Eugene Polonichko has over 6 years of experience with SQL Server. He mainly focuses on BI projects (SSAS, SSIS, PowerBI, Azure DWH, Azure SSAS). Eugene is a passionate speaker and SQL community volunteer presenting regularly at PASS SQL Saturday events and local user groups around Ukraine and Europe. Eugene is PASS Chapter Leader. He leads SQL Server User Group Donetsk and he is Data Platform MVP

О докладе:

Azure  BI is the new platform for Business Intelligence.   

Что BI в облаке , как можно сделать хранилища данных в облаке, какие возможности для аналитических моделей, где же мне найти etl в данном облаке. Обо всем об этом я расскажу и покажу на докладе.  


О докладчике: 

Евгений Недашковский


Eugene Nedashkovskyi, старший адміністратор баз даних компанії AltaReturn, а також викладач баз даних в Києвському політехнічкому інституті імені Ігоря Сікорського. Євген встиг попрацювати в таких гігантах як «УкрАВТО», «УкрТелеком» та «КПМГ Україна». За цей час він зіштохнувся з багатьма нестандартними та іноді неприємними ситуаціями і йому є чим поділитися зі слухачами будь якого рівня підготовки.MSCP, MSCA.

О докладе:

"SQL Server: Готуємося до гіршого" 


Вірус зашифрував диски? Пожежа в дата-центрі? Некомпетентний підрядник? Конкуренти, що готові на все?Кожного дня адміністратор баз даних зіштовхується з ризиками, які повністю здатні паралізувати, або зупинити на завжди роботу конкретного підрприємства. Як підготуватися до подібних проблем? Як впевнити клієнтів, що ви захищені й вам можна довіряти? Що робити, якщо лихо вже сталося? Під час даної доповіді ми поговоримо про технології резервного копіювання, високої доступності та захисту даних, що доступні у SQL Server 2016 та SQL Server vNext. Основною задачєю буде зрозуміти, як побудувати просту та надійну стратегію відновлення від будь-яких збоїв, та попередити їх виникнення заздалегідь.Участников встречи ожидает приятный сюрприз от компании JetBrains.  
Вход свободный. Для участия необходимо обязательно заполнить форму ниже (под катом). 


Комментариев нет:

Отправить комментарий