IT Weekend Ukraine 2014


Доброго дня!

Запрошуємо Вас та Ваших колег завітати на конференцію IT Weekend Ukraine 2014.
Спеціально для Ваших колег діятиме знижка – 20%.
Акційний промо-код: GMQTTXGB (діє тільки для перших 30 учасників).

Вашим колегам потрібно зареєструватися і на сторінці оплати ввести промо-код.

На IT Weekend ми зазирнемо у майбутнє IT-галузі України: обговоримо інновації у сфері розробки програмного забезпечення, визначимо вектор майбутнього розвитку галузі, порівняємо міжнародний досвід з розробки програмного забезпечення.

Конференція об’єднає українських та міжнародних експертів. Цього року IT Weekend Ukraine відбудеться вже втретє. На конференції виступлять доповідачі із таких компаній як Skype, Dell, SoftServe, Infragistics, Ciklum, Planet Labs, Eleks, Luxoft, ABBYY Lingvo тощо.


Дмитро Тарасенко, Software Engineer, СпікериSoftServe проведе JSQuest. Ви зможете себе відчути справжніми борцями із злом та рятівниками планети.

Маркіян Мацех, Mobility & Wearables Business Developer, ELEKS, продемонструє програмне забезпечення для Google Glass в дії. Також бажаючі зможуть протестувати програму та сфотографуватися в окулярах.

Співавтор Маніфесту Agile, Dr. Alistair Cockburn розповість, що  може ще допомогти у post-agile ролі  бізнес аналітикам, власникам проектів, керівникам продуктів та всім, хто зацікавлений у тому, щоб розробки високої якості випускалися швидко і якісно.

Ознайомтеся, будь ласка, зі спікерами та програмою конференції:

Спікери

Програма конференції

Як завжди на конференції всіх учасників чекають нові ідеї, розваги та незабутня атмосфера.

Чекаємо Вас 13 вересня на конференції IT Weekend Ukraine, в Києві у приміщенні «Президент готелю», вул. Госпітальна, 12!

З повагою,
команда IT Weekend Ukraine.


Комментариев нет:

Отправить комментарий